Pierwsza praca - j. francuski
Cee Experts
Kraków, Małopolskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Skończyłeś / aś studia, nie masz doświadczenia w pracy? Chcesz rozpocząć karierę w IT, ale szukasz pracy, w której będziesz mógł na codziennie używać języków obcych?

Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Znasz języki angielski na poziomie C1? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", to Ciebie szukamy! Zadania : obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami odpowiadanie na zapytania tel.

w j. obcym raportowanie do przełożonego Oczekiwania : bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego (poziom B2 / C1) chęć do nauki i rozwoju NIE wymagamy doświadczenia!!! Oferujemy : szkolenia przygotowujące do pracy międzynarodowe środowisko pracy codzienny kontakt z native speakerami możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia, awansu.

atrakcyjne wynagrodzenie pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku