operator maszyn skrawajacych
Tegeno Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Tegeno, renomowana firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym poszukuje osób na stanowisko "operator maszyn skrawających"Opis stanowiska : -przygotowywanie materiału i ustanawianie maszyn do wykonania elementów -wykonanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną -kontrola jakości gotowych produktówWymagania : -min.

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku -umiejętność czytania rysunku technicznego -umiejętność ustawiania maszyn skrawających numerycznych i konwencjonalnych -umiejętność pracy w grupie -mile widziana znajomość programów : CAD / CAM, SolidWorks, PowerMillOferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym -stały rozwój zawodowyInformujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem oraz klauzulą : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku