Product Owner
Simlab
Bojkowska 41N, Gliwice
1 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Jeżeli jesteś zmęczony realizacją projektów biznesowych dla korporacji, chcesz uczestniczyć w tworzeniu technologii, która zmieni przyszłość i będzie miała wpływ na życie wielu ludzi oraz firm z branży Proptech, dołącz do unikatowego projektu badawczo-rozwojowego.

Stwórz z nami platformę do zbierania i wymiany informacji pomiędzy interesariuszami na rynku nieruchomości, która realnie wesprze proces komunikacyjny oraz decyzyjny podczas powstawania nowych nieruchomości a następnie będzie dokumentowała zmiany zachodzące w cyklu życia nowo powstałego budynku.

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z różnymi działami Spółki (programiści, zarząd, księgowość, kadry);
  • Cykliczne prezentacje wyników prac i realizacji celów;
  • Definiowanie backlog produktu;
  • Planowanie, zatwierdzanie zakres kolejnego etapu prac;
  • Akceptowanie oraz odbieranie zakresu zdefiniowanych prac dla zespołu w porozumieniu z głównymi interesariuszami;
  • Przeprowadzenia analizy wykonalności dla nowych funkcji produktu;
  • Odpowiedzialność za poprawne (optymalne) wykorzystanie przyznanych zasobów
  • Wsparcie pozostałych zespołów, Product Ownerów w określaniu zależności pomiędzy funkcjami.
  • Kogo poszukujemy?

    Szukamy osoby, która :

  • Ma wizję produktu opartą na współpracy i badaniach użytkowników, inwestorów, klientów, rynku etc. Potrafi jasno przedstawić tą wizję i określić model biznesowy.
  • Posiada zdolność i chęć uzyskiwania wyników.
  • Wspiera innowacje, czuje się komfortowo z ciągłymi zmianami, jest ambitnym, dobrym mówcą. A także potrafi rozwiązywać konflikty, lubi eksperymenty i jest zdolny do podejmowania ryzyka.
  • Jest przewodnikiem i wyznacza kierunek dla wszystkich zaangażowanych w rozwój produktu oraz upewnia się, że jego decyzje są realizowane.
  • Potrafi sprzedawać swoje pomysły i decyzje, jest otwarty na zmiany i liczy się z obaleniem swoich genialnych pomysłów.
  • Jest świetnym radiatorem informacji dla wszystkich wokół dla klientów, użytkowników, deweloperów, inżynierów, marketingu i sprzedaży, innych działów operacyjnych oraz samego managementu.
  • Znajomości :
  • Proptech
  • Proptech
  • Pracce projektowe
  • Zagadnienia IT
  • Budowanie relacji B2B
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w planowaniu oraz realizacji budżetu
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 8000-10000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady
  • Parking, Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

    Rozwijana przez nas technologia pozwala na stworzenie inteligentnych modeli 3D budynków przy zastosowaniu przystępnej cenowo technologii skanowania, a korzystając z danych z sensorów IoT umieszczonych w budynku, otwieramy przed użytkownikami nowy, nieosiągalny do tej pory, zakres możliwości.

    Nasz cel to przesunięcie granic i funkcjonalności oferowanych użytkownikom systemów SmartHome na wyższy poziom proponując zupełnie nowy interfejs 3D, integrację sensorów IoT, ale też wykorzystanie innych informacji związanych z nieruchomością, procesem jej budowy i późniejszym użytkowaniem, a także zarządzaniem elementami wyposażenia.

    Zobacz czym m.in. się zajmujemy : https : / / www.youtube.com / watch?v vSQWZgwWsDo&feature youtu.be https : / / www.youtube.

    com / watch?v oQF SwvDZA&feature youtu.be SIMLAB to dobrze zgrana i pracująca ze sobą od lat grupa entuzjastów technologii 3D oraz AR / VR.

    Dziś się powiększamy i zapraszamy do współpracy. Miejsce pracy : Gliwice Jeśli unikasz pracy w sztywnym klimacie korporacji - SIMLAB jest miejscem właśnie dla Ciebie.

    Pracujemy w swobodnej atmosferze, dlatego wymagamy poczucia humoru oraz dystansu do siebie.