Praca w sklepie medycznym - Wałbrzych
POFAM - Poznań
Wałbrzych, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Obowiązki :

  • obsługa klienta w sklepie,
  • sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację
  • kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym / Wymagania :
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach
  • wykształcenie medyczne z kierunku : fizjoterapia / z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu / , rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny tylko podane kierunki lub kurs będą brane pod uwagę / PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA Oferujemy :
  • Umowa o pracę
  • Dofinansowanie do kart multisport
  • Prywatna opieka medyczna po przejściu na czas nieokreślony
  • Szkolenia
  • Świadczenia świąteczne i wakacyjne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych