Kierownik Budowy
ATAL S.A.
Warszawa
6 d. temu

Obowiązki

Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych

Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców

Negocjacje cenowe z dostawcami materiałów i usług

Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi

Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

Raportowanie postępów prac przełożonym

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (wymagane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi)

Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym

Sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Dobra znajomość rynku budowlanego

Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych

Umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów

Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Norma; znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych

Oferujemy

Umowa o pracę lub kontrakt B2B

Stabilne zatrudnienie

Praca z najlepszymi specjalistami w branży

Karta Multisport

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

152 / KB / WWA

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem

Klikając w przycisk "Wyślij aplikację" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., zgadzasz się na przetwarzanieprzez ATAL S.

A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane wogłoszeniu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji i dołączenie go do aplikacji.