Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Sedulus Sp. z o.o.
Gdansk, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Oferujemy : - umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną- stawkę godzinową : 15,72€ brutto- premia w postaci 13 pensji- darmowe zakwaterowanie- firma zapewnia darmowy transport- pracę od poniedziałku do piątku + nadgodziny- pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku!!Wymagania stanowiska : - minimum dwuletnie doświadczenia na w / w stanowisku pracy- mile widziana znajomość j.

angielskiego (nie jest to warunek konieczny)- mile widziana znajomość rysunku technicznego- znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie- samodzielnej realizacji powierzonych zadańOpis stanowiska : - praca na szalunkach systemowych Peri, Doka, Mewa- wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stropy- praca przy budowie apartamentowców- Miejsce pracy : Antwerpia i okolice.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku