Wolontariat w Bieszczadach przy organizacji wymian młodzieży
Fundacja Bieszczady
Komańcza, Podkarpackie
7 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja działająca na rzecz promocji kultury i młodzieżowej integracji międzynarodowej poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizowaniu międzynarodowych artystycznych wymian / warsztatów młodzieżowych w Bieszczadach .

Wymiany dotyczą utalentowanej artystycznie młodzieży w dziedzinach muzyki, tańca, śpiewu, teatru, malarstwa. Warsztaty odbywają się w turnusach 8 i 14 dniowych w ośrodkach i pensjonatach w Bieszczadach i Beskidzie Niskim.

Zakres wykonywanych prac dla chętnych wolontariuszy : Pomoc przy organizacji i koordynacji warsztatów, występów, wystaw(praca biurowo -

terenowa). Pomoc przy prowadzeniu zajęć z hipoterapii i jazd konnych (prace porządkowe i hippiczne) . Pomoc przy fotografowaniu i filmowaniu przebiegu wymian ( fotografowanie, filmowanie, robienie prezentacji z wymian) Terminy oraz zakres prac do ustalenia indywidualnego.

Zapewniamy : Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole, szkolenia , materiały i narzędzia do pracy, zwrot kosztów dojazdów, zakwaterowanie , całodzienne wyżywienie + diety.

Dodatkowe informacje pod tel 600047199, 667020282

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku