Praca na stanowisku kasjera/ki -praca od zaraz
FallWork
KALISZ, Polska
5 d. temu

Zakres obowiązków : - obsługę kasy fiskalnej

  • obsługę terminala płatniczego
  • obsługa klientów
  • Przyjęcie zapłaty za zakupy i wydanie reszty Wymagania : - dyspozycyjność od zaraz
  • aktualna ks. sanepid lub / i badania sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy : - umowa zlecenie ze składkami zdrowotnymi
  • stawkę 15,00 zł / h brutto
  • cotygodniowe terminowe wynagrodzenie w każdy piątek lub miesięcznie do 15- tego
  • dla osób nie posiadających doświadczenia zapewniamy szkolenie kasjerskie
  • dłuższą współpracę i możliwość rozpoczęcia od zaraz
  • możliwość pracy dorywczej lub na stale
  • elastyczny grafik ustalany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością
  • zatrudnienie online w ciągu 10 min!
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych