Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn Produkcyjnych - Polska i UE
Lepsza Praca
Jaworzno, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie -

głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta maszyn, urządzeń produkcyjnych ze stali nierdzewnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko : Specjalista ds.

Sprzedaży Maszyn ProdukcyjnychMiejsce pracy : Jaworzno (cała Polska+Europa)Zakres obowiązków :

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Przyjmowanie i analiza otrzymywanych zapytań, kalkulacje sprzedażowe
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych (maszyny ze stali nierdzewnej, rozbudowa maszyn produkcyjnych, budowa linii technologicznych)
  • Prezentacja ofert, udział w negocjacjach
  • Przekazywanie zamówień do realizacji
  • Współpraca z konstruktorami
  • Współpraca przy opracowaniu harmonogramu realizacji zleceń
  • Opieka nad klientami na wszystkich etapach realizacji zamówienia
  • Realizacja planów sprzedażowych i bieżące raportowanie wyników
  • Analiza rynku, działań konkurencjiWymagania :
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe (mechanika, budowa maszyn)
  • Biegła znajomość języka francuskiego oraz angielskiego warunek konieczny
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy, nastawienie na efekt
  • Prawo jazdy kat. B warunek koniecznyNasz klient oferuje :
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Niezbędne narzędziaOsoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych