Programista/Operator tokarki CNC (MAZAK) - Sint-Truiden, Belgia
Firma Weegree
Kraków, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska : Samodzielne programowanie tokarki CNC Mazak ze sterowaniem Mazatrol. Wybór materiałów z magazynu, przygotowanie, obróbka na maszynie CNC.

Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi. Szlifowanie elementów i gotowego produktu. Praca na materiałach takich jak : stal, aluminium i materiały sztuczne.

Produkcja jednostkowa, małoseryjna. Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba. Co oferujemy : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca. Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas. Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku