Data Scientist
Deloitte
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Kogo szukamy

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Data Scientist Konsultanta do zespołu Analytics & Information Management.

Data Scientist w zespole Analytics & Information Management będzie zajmował się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań z różnych obszarów zaawansowanej analityki, takich jak : Analityka kliencka (segmentacje, modele skłonności, modele antichurn, silniki rekomendacyjne), Process Mining, Text Mining oraz wielu innych.

Główne wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednej z technologii Python lub R (z uwzględnieniem podstawowych bibliotek / pakietów do przetwarzania i analizy danych);
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych (przetwarzanie, integracja, agregacja, itp.);
  • Podstawowa znajomość zagadnień statystycznych, Data Mining oraz Machine Learning;
  • Mile widziana znajomość pojęć i narzędzi ze środowiska Big Data (Spark, Hadoop, Kudu, Hive, itp.);
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableau, Qlik, Power BI, Celonis, itp.);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami chmurowymi (AWS, MS Azure, itp.);
  • Mile widziana znajomość systemów Linux / Unix;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel (mile widziane doświadczenie z VBA);
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (mile widziana znajomość również języka niemieckiego).
  • Inżynieria danych

    Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

    Twoja przyszła rola

    Do głównych zadań należeć będzie techniczne przygotowanie i integracja danych do celów analitycznych, uczestnictwo w procesie budowy i wdrożenia rozwiązania oraz wsparcie klienta w okresie powdrożeniowym.

    Projekty realizowane będą przede wszystkim na rynku polskim oraz w Europie Środkowej.

    Co oferujemy

    Świeże owoce dostępne w każdej kuchni

    Karta Multisport

    Praca z największymi markami

    Lokalne i międzynarodowe możliwości rozwoju zawodowego

    Deloitte Adventure Team

    Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych

    Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe

    Ambitne zadania

    Ludzie z którymi chce się pracować

    Masaż w biurze

    Darmowa wypożyczalnia rowerów

    Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

    Prywatna opieka medyczna

    Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

    O Deloitte

    Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

    Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

    O zespole

    Zespół Analytics doradza klientom, wykorzystując kluczowe zalety i możliwości business intelligence, zarządzania danymi, nowoczesnych technologii, analityki nowej generacji, technologii big data, przetwarzania w chmurze i systemów uczących się.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych