Praca dla absolwentów pielęgniarstwa - Szkocja!
PCQ Healthcare
Pińczów, Świętokrzyskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Meallmore jest jednym z najbardziej znanych dostawców usług medycznych w Szkocji w licznych prywatnych centrach na terytorium całego kraju.

Firma kładzie duży nacisk na wsparcie swoich pracowników, zapewniając każdemu bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny, który zachęca do wyboru właśnie tego pracodawcy.

OFERTA : Konkurencyjne wynagrodzenie £14.04 / h, oraz płatne nadgodziny £19,04 / h Możliwość rozpoczęcia pracy w trakcie rejestracji jako Pre-

reg - wynagrodzenie £10-13,17 / h - w trakcie przygotowywanie się do certyfikatu IELTS / OET Opłacony bilet lotniczy z Polski Bonus po przyjeździe do Szkocji £300 £1000 zaliczka na poczet początkowych kosztów relokacji, np.

wynajem pokoju / mieszkania (do zwrotu w przeciągu 6 miesięcy) IELTS / OET W przypadku Meallmore udział w kursach IELTS / OET przez nowych asystentów jest obowiązkowy.

Zwracają oni dużą uwagę na systematyczność, uczestnictwo w zajęciach i efekty. Kurs możesz rozpocząć jeszcze w Polsce, finalizując go w Wielkiej Brytanii.

Zapytaj nas o naszą rekomendację. WYMAGANIA Jesteś osobą empatyczną i dobrze rozumiesz pojęcie Person-Centered Care". Język angielski na poziomie minimum B2.

Licencjat lub magister pielęgniarstwa. Posiadasz numer PIN w NMC lub masz możliwość rejestracji w izbach pielęgniarskich.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku