Elektryk (Pracownik Tymczasowy)
ecojob
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia : 12864 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację czekamy na Ciebie! Poszukujemy kandydata na stanowisko : Elektryk Miejsce pracy : Peyruis ( Francja, region Prowansja-

Alpy) Czas misji : OD ZARAZ Główne zadania : Podłączanie kabli i tablic elektrycznych. Oczekiwany profil : Udokumentowany staż pracy -

min. 5 lat, Mile widziane własne auto, Miel widziane prawo jazdy czynne, Samodzielność w pracy. Pracując z nami gwarantujemy : Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony, Stawkę godzinową : 11,50 € brutto / h, Dodatek żywieniowy 9,20 € brutto / dzień, wypłacane, gdy praca jest poza budową, + 10% wynagrodzenia brutto -

ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto), + 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy), Dodatkowo płatne nadgodziny : +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h tygodniowo, Bezpłatne zakwaterowanie, Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.

o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego". RODZAJ UMOWY : UMOWA O PRACĘ

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku