Spawacz MAG 135 z j.niemieckim + uprawnienia wazne
DAAR Personal Service GmbH
Bydgoszcz, PL
‎6 godz. temu
source : Europa.jobs

DAAR Personal Service GmbH jest lider na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób.

W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Spawacz MAG 135ZADANIA : Spawanie metodą MAG 135WYMAGANIA : znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowymważne uprawnienia spawalniczemożliwość wyjazdu samochodem OFERUJEMY : zatrudnienie na niemieckich warunkach brak Zeitkontawynagrodzenie 12,50 - 13,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60-70 EUR netto za każdy przepracowany dzieńnadgodziny płatne 25% + od stawki podstawowejstawka godzinowa oraz dieta za przepracowany dzień, zarobki na poziomie około 2900 euro nettozorganizowanie zakwaterowania opiekę polskojęzycznych koordynatorów na terenie Niemiecpomoc w formalnościach niezbędnych do podjęcia pracy w Niemczechstabilne zatrudnienie oraz stałą współpracę

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku