Osoba Sprzątająca - Zawiercie
Sanpro Consulting BPO
Zawiercie, Śląskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Osoby sprzątającej Miejsce pracy : Zawiercie ul. Piłsudskiego Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć czynności sprzątania pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, szatni, łaźni Chętnie spotkamy się z osobami, które :

 • Posiadają chęci do pracy
 • Są dyspozycyjne do pracy od pn pt w godz. 6-14, 14-22, 22-6 Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.
 • W razie pytań zapraszamy do kontaktu : Tel : 71 711 0 144 Email : Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consultin BPO Sp.

  z o.o. Sp. K. z siedzibą na ul. Henryka Sienkiewicza 85 / 87, 90-318 Łódź na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych lat.

  Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku