Specjalista IT w Zespole Utrzymania Aplikacji
Bank Millennium
Warszawa
3 d. temu

Duty

Osoba zatrudniona w Zespole Utrzymania Aplikacji pełni rolę technicznego właściciela aplikacji. Stanowisko to łączy funkcje związane z utrzymaniem aplikacji oraz jej strategicznym rozwojem we współpracy z innymi jednostkami Banku.

Głównym wyzwaniem w tej roli jest zachowanie równowagi pomiędzy stabilnością aplikacji, a potrzebą szybkiego wdrażania nowych funkcjonalności biznesowych.

Zakres obowiązków :

  • Zarządzanie kilkoma aplikacjami z obszaru bankowości detalicznej
  • Planowanie rozwoju aplikacji i udział w projektach
  • Implementacja usprawnień technicznych zapewniających wymagany poziom dostępności aplikacji
  • Strategiczne zarządzanie pojemnością aplikacji, wykorzystaniem zasobów i wydajnością w kontekście planów biznesowych
  • Zapewnienie stabilności aplikacji, w tym trzeciej linii wsparcia w procesie serwisowania aplikacji
  • Utrzymanie środowisk rozwojowych i przygotowanie zmian na środowiska produkcyjnym
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania w celu eliminacji błędów, testowania i instalacji poprawek
  • Requirements

  • Znajomość procesów ITIL
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS-SQL), w tym umiejętność budowania kwerend SQL
  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi (np. WebSphere, JBoss, Tomcat, IIS)
  • Znajomość systemów operacyjnych LINUX / UNIX / Windows Server
  • Wiedza o sieciach LAN / WAN / VPN
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność diagnozowania problemów na podstawie logów
  • Dodatkowymi atutami będą :

  • Doświadczenie w bankowości lub instytucjach finansowych
  • Umiejętność pracy z aplikacjami w architekturze wielowarstwowej
  • Doświadczenie w pracy programisty lub wdrożeniowca dla nowych aplikacji
  • We offer

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach IT, dających możliwość poznania jak działa bank od strony backoffice
  • Możliwość poszerzenia kompetencji technicznych i analitycznych pracując z ekspertami z wielu obszarów
  • Pracę w środowisku ludzi zaangażowanych nastawionych na rozwój osobisty i ciągłe ulepszanie istniejących rozwiązań
  • Dużo miejsca na samodzielność i własną inicjatywę
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na posiłki i napoje
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w okolicach stacji metra Pole Mokotowskie
  • Zgłoś tę pracę