NAUCZYCIEL, PSYCHOLOG, PEDAGOG-prowadzenie zajęć dla dzieci
ANDANDE
Lublin, Lubelskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH oraz PSYCHOLOGÓW i PEDAGOGÓW do prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci w Niepublicznej placówce edukacyjnej w Lublinie.

Praca z dziećmi jest naszą pasją. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, to czekamy na Ciebie! Kogo szukamy i chcemy zaprosić do współpracy.

Poszukujemy osób, które : - cechują się empatią i zamiłowaniem do pracy z dziećmi, - mają zaufanie do dzieci i ich możliwości, -

posiadają pozytywną energię i umiejętność przekazywania wiedzy, - cechują się otwartością i konsekwencją, - są zaangażowane, rzetelne i odpowiedzialne, -

posiadają pasje, które potrafią przekazać dzieciom, - cechują się dużą kreatywnością, komunikatywnością i samodzielnością, Wymagamy : -

wykształcenia minimum licencjat, - doświadczenia w pracy z dziećmi, - dyspozycyjności w tygodniu w godzinach popołudniowych i / lub w soboty, -

gotowości i chęci do podnoszenia swoich umiejętności na szkoleniach wewnętrznych, - mile widziane zainteresowanie pedagogiką Marii Montessori.

Co oferujemy : - profesjonalne szkolenia i wsparcie metodyczne, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w kompetentnym zespole, -

możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, - pracę w miłej atmosferze, - stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji.

Jeśli lubisz dzieci oraz masz odpowiednie wykształcenie i predyspozycje do pracy w naszej placówce prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, a także Listu Motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku