Stanowisko: Specjalista ds. Księgowości w Kielnarowej
Grupa Why Not TRAVEL
Tyczyn, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Stanowisko : Specjalista ds. Księgowości Wymagania : Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel); Wykształcenie wyższe, Umiejętność pracy w zespole;
 • Terminowość i dokładność. Dodatkowymi atutami będą : Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Dobra znajomość języka angielskiego.

  Zadania na stanowisku : Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych / raportów kasowych; Księgowanie faktur zakupowych / kosztowych, Księgowanie dokumentów sprzedażowych, Uzgadnianie kont, Kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków.

 • Oferujemy : Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników; Miłą atmosferę;
 • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego; Umowę o pracę. Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp.

  z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp.

  z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp.

  z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku