Specjalista ds. łańcucha zamówień - praca dla międzynarodowego klienta biznesowego z językiem węgierskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Wrocław

Obowiązki na stanowisku :

  • obsługa zamówień od momentu przyjęcia zamówienia do momentu jego realizacji
  • koordynowanie stanów magazynowych, dokonywanie
  • praca w SAP (system specjalistyczny)
  • dokonywanie zamówień zgodnie z wymaganiami klienta
  • wprowadzanie zmian w zamówieniach (na życzenie klienta)
  • koordynowanie procesu zamówień
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów
  • odpowiadanie za kontakt z klientem (głównie telefoniczny)
  • wykonywanie notatek służbowych
  • procesowanie dokumentacji oraz danych w systemie SAP
  • Oczekiwania stawiane kandydatom :

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, związane
  • z obsługą zamówień

  • języka angielskiego i słowackiego : minimalny wymagany poziom to b2
  • doświadczenie w SAPie
  • swobody w komunikacji telefonicznej i mailowej, z klientem biznesowym
  • otwartość do prowadzenia rozmów
  • wykształcenie kierunkowe związane z administracją, logistyką itp.
  • nastawienie na rozwiązywanie problemu
  • Co oferuje klient :

  • pracę na pełen etat (do piątku, w standardowych godzinach biurowych)
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę - od pierwszego dnia współpracy
  • start pracy w sierpniu / wrześniu bieżącego roku
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • udział w przeniesieniu firmy
  • sprzęt służbowy
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna i inne)
  • Aplikuj