KSIĘGOWA
Grupa Gumułka
Katowice, śląskie
‎21 godz. temu
source : HitPraca.pl

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących sięw szeroko pojętym konsultingu. Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji.

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia Naszych pracowników już od ponad DWUDZIESTU lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów wiedzą specjalistyczną w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób do biura w Katowicach na stanowisko : KSIĘGOWATwoje zadania : Bieżąca weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym i finansowym faktur oraz rachunków za zakupy, usługi i dostawyDekretacja i księgowanie fakturBieżące uzgadnianie i potwierdzanie sald poszczególnych kont księgowych syntetycznych z analitykąMonitorowanie zmian w przepisachNasze oczekiwania : Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowiskuWykształcenie średnie lub wyższeZnajomość bieżących przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowościBardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniuDobra znajomość pakietu MS ExcelUmiejętność pracy pod presja czasuZdolność analitycznego i logicznego myśleniaNasza oferta : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Rozwój zawodowy i współpracę z najlepszymi specjalistami,Przyjazna atmosfera w pracy.

Aplikuj na : magdalena.gorawska gumulka.pl

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku