Pracownik magazynu - Magazynier - Praca ze skanerem - Pracownik magazynowy
Interim Sp. j.
Cieszyn
3 d. temu
source : infoPraca

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta w Bażanowicach koło Cieszyna lub w Ustroniu poszukuje pracowników magazynu - magazynierów.

Zakres obowiązków :

W przypadku magazyniera :

  • Proste prace magazynowe
  • Skanowanie i przeliczanie części samochodowych
  • Pakowanie części samochodowych
  • Załadunek i rozładunek
  • Charakterystyka :

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca w systemie trójzmianowym po osiem godzin od poniedziałku do piątku (06 : 00-14 : 00 , 14 : 00-22 : 00 , 22 : 00-06 : 00)
  • Stawki na zmianie I i II : 15,48 brutto / h, na zmianie III : około 18,58 brutto / h + nadgodziny za pracę w sobotę + premia od 100 do 400 pln
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd z następujących miejsc :
  • 1) Strumień - Chybie - Drogomyśl - Ochaby - Skoczów - Ustroń - Goleszów

    2) Wisła - Ustroń

    3) Zebrzydowice - Kończyce - Kaczyce - Pogwizdów - Hażlach - Cieszyn

  • Miejsce pracy : Bażanowice koło Cieszyna lub Ustroń
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - nie jest to warunek konieczny
  • Dobry stan zdrowia - praca stojąca
  • Chęci do pracy
  • Gotowość do pracy od zaraz.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.