Robotnik pomocniczy przy hodowli zwierząt .
Eurokontakt lic 15892
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko Robotnik pomocniczy przy hodowli zwierząt .

 • Oczekiwania od kandydatów -opieka przy świniach ( ok. 8500 trzody ); - zastrzyki, kastracje, znakowanie trzody, itp. ( do przyuczenia );
 • karmienie zwierząt ( dozowanie paszy za pomocą komputera i maszyn) i mycie zwierząt, -prace porządkowe na terenie farmy i w budynkach gospodarczych (sprzątanie / mycie budynków gospodarczych za pomocą Karchera, drobne prace naprawcze m.

 • in. ogrodzeń / płotów). Czas pracy : ok 40h w tygodniu do ok. 31.01.2020 z możliwością przedłużenia Zakwaterowanie na terenie farmy wyposażony dom;
 • na koszt zleceniodawcy francuskiego. Wyżywienie : na własny koszt. Trzeba wziąć ze sobą śpiwór, pościel, prześcieradło, ręczniki, itd.

  Wynagrodzenie : 10,50 euro Oferujemy : *zaliczka możliwa już po 7 dniach *dobry standard zakwaterowania z miejscem do gotowania *dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie *opieka formalno-prawna *pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy i zakwaterowania *wsparcie opiekuna 24h *możliwość przepracowania płatnych nadgodzin Prosimy do dopisanie do CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Eurokontakt Serwis Sp.

  z o. o. (KRS : 665002) w celu realizacji zadań Agencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 / 679(RODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku