Komisjoner / -ka SUPER OFERTA ! NIEMCY Wysokie zarobki!
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : KOMISJONER / KOMISJONERKA KSIĄŻEK kraj : Bad Hersfeld, Niemcy Szukasz pracy za granicą ze swoim partnerem / partnerką i chciałbyś dorobić przed świętami?

Marzą Ci się dodatkowe rosnące premie godzinowe? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie! Zakres obowiązków pracownika magazynu : - kompletowanie zamówień, - praca w systemie zmianowym.

Wymagania : - chęć do pracy - mile widziana znajomość języka niemieckiego. Oferujemy : - Niemiecką umowę o pracę. - Wysoką stawkę i premie do każdej przepracowanej godziny.

 • Ubezpieczenie. - Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z własną łazienką, w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
 • Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika. - Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
 • Bezpłatne ubranie robocze. - Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel.
 • 48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku