Dojarz
Eurokontakt Serwis
Rzeszów, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko dojarz Oczekiwania od kandydatów - karmienie, wymiana posłań opieka nad mlecznymi krowami 100 - 350sztuk prace przy utrzymaniu farmy obsługa traktora 150 KM dojenie w pełni zautomatyzowane- obsługa komputerowej mieszalnicy do karmy (nie na wszystkich kontraktach) prace w polu, pojenie cielaków butelką z mlekiem Czas pracy : ok 40h w tygodniu Praca od zaraz, kontrakt całoroczny Zakwaterowanie w pełni wyposażone zakwaterowanie na miejscu pracy- na koszt pracodawcy Trzeba wziąć ze sobą śpiwór, pościel, prześcieradło, ręczniki, itd.

Wyżywienie : na własny koszt. Wynagrodzenie : 10,03 euro brutto za godzinę Oferujemy : *umowa cywilno prawna *zaliczka możliwa już po 7 dniach *dobry standard zakwaterowania z miejscem do gotowania *dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie *opieka formalno-prawna *pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy i zakwaterowania *wsparcie opiekuna 24h *możliwość przepracowania płatnych nadgodzin Prosimy do dopisanie do CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Eurokontakt Serwis Sp.

z o. o. (KRS : 665002) w celu realizacji zadań Agencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 / 679(RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku