Technolog
Śrem, wielkopolskie
Katowice, śląskie, Polska
6 d. temu

Korzyści : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Odlewni Żeliwa Śrem ,Inwestycje w rozwój pracowników udział w programach rozwojowych (GROW PGO) dofinansowanie do szkoleń, certyfikatów, studiów podyplomowych,Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, bezpłatne stypendia zagraniczne itp.

  • Zadania : Opracowywanie dokumentacji technologicznej;Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń;
  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją;Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom;
  • Wsparcie technologiczne dla pracowników innych działów;Kompleksowe prowadzenie nowych uruchomień;Udział w spotkaniach i audytach;
  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy. Wymagania : Wykształcenie wyższe kierunkowe (Odlewnictwo, Metalurgia lub pokrewne);
  • Znajomość zagadnień związanych z odlewnictwem żeliwa;Doświadczenie w odlewni lub modelarni;Bardzo dobra znajomość programów typu CAD (preferowana znajomość programu MAGMASOFT) oraz rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w projektowaniu 3D;Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;Otwartość na nowe rozwiązania;Umiejętność pracy w zespole.