Workplace Health an Safety Manager
Amazon
Swiebodzin, POL
5 d. temu

Job summary

Z roku na rok coraz bardziej się rozwijamy i musimy dokładać wszelkich starań, by wszyscy nasi pracownicy czuli się spełnieni, zmotywowani i silni.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna odznaczać się zamiłowaniem do aktywnego działania, a do jej obowiązków należeć będzie przyjęcie faktycznej odpowiedzialności za kwestie BHP w jednym z naszych centrów logistycznych.

Nasze centra logistyczne mają kluczowe znaczenie dla dynamicznie rozwijającej się działalności firmy Amazon to właśnie za ich pośrednictwem zarządzamy naszymi zasobami magazynowymi.

Nasze zespoły pracowników zajmują się składowaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką, a każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu naszej firmy.

To właśnie do tego środowiska logistycznego potrzebujemy doświadczonego Environment, Health and Safety Manager, który będzie pełnił kluczową rolę.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzać ogólnymi normami w zakresie BHP w tym centrum logistycznym, a także dążyć do ciągłej poprawy funkcjonalności i wydajności.

Twoje obowiązki :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzać kluczowymi aspektami produkcji : zarządzaniem ludźmi, wskaźnikami, celami wydajności i usprawnieniami procesów.

Zakres obowiązków obejmuje :

 • zarządzanie kwestiami BHP i satysfakcją pracowników w danym centrum logistycznym, w tym troska o samopoczucie i wydajność pracowników,
 • proaktywna współpraca w zakresie projektów BHP we wszystkich polskich centrach operacyjnych,
 • weryfikowanie i kontrolowanie ustaleń dotyczących zarządzania kwestiami BHP, jednocześnie nieprzerwanie ulepszając te ustalenia w razie potrzeby,
 • planowanie i opracowywanie strategii dla systemów pracy z nastawianiem na ograniczenie zagrożeń BHP, np. zalecanie odpowiednich dostosowań do maszyn i procesów,
 • zapewnianie obowiązywania solidnych systemów raportowania dla potrzeb statystyk BHP,
 • przekazywanie kierownictwu informacji i statystyk dotyczących swojego obszaru odpowiedzialności,
 • obsługa zmian biznesowych poprzez efektywne procesy zarządzania zmianami w kontekście dynamicznego środowiska danego centrum logistycznego,
 • stymulowanie programów zmian kultury behawioralnej w ramach dużych, kompleksowych i wielozmianowych form działalności,
 • wdrażanie i weryfikowanie globalnych zasad bezpieczeństwa firmy Amazon, jednocześnie zapewniając realizację lokalnych wymogów prawnych.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku