Hydraulik - Monter instalacji (HVAC)
WORKFORCE NV
Lublin, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Twoje obowiązki : - Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych;- Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji.

  • Nasze wymagania : - Dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny; - Wiedza z zakresu hydrauliki, urządzeń grzewczych;
  • Znajomość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;- 3 lata doświadczenia zawodowego; - Własna działalność gospodarcza, A1;
  • Czynne prawo jazdy kat. B. To oferujemy : - Wynagrodzenie do 23-25€ / h;- Gwarantowana cotygodniowa płatność; - Stabilna długofalowa współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Zakwaterowanie (350€ / miesiąc pokój jednoosobowy); - Bonus za polecenie współpracownika (400€ / miesiąc).Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Workforce NV (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  • Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.