Hydraulik - Monter instalacji (HVAC)
WORKFORCE NV
Lublin, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Twoje obowiązki : - Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych;- Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji.

 • Nasze wymagania : - Dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny; - Wiedza z zakresu hydrauliki, urządzeń grzewczych;
 • Znajomość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;- 3 lata doświadczenia zawodowego; - Własna działalność gospodarcza, A1;
 • Czynne prawo jazdy kat. B. To oferujemy : - Wynagrodzenie do 23-25€ / h;- Gwarantowana cotygodniowa płatność; - Stabilna długofalowa współpraca w oparciu o umowę B2B;
 • Zakwaterowanie (350€ / miesiąc pokój jednoosobowy); - Bonus za polecenie współpracownika (400€ / miesiąc).Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Workforce NV (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 • Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku