Starszy/a Asystent/ka w Dziale Usług Księgowych
Mazars
Warszawa
2 d. temu

Zakres obowiązków :

  • wsparcie głównego księgowego w procesie sporządzenia deklaracji VAT oraz CIT
  • sporządzanie raportowania dla GUS i NBP
  • udział w pracach dotyczących sporządzenia sprawozdania finansowego
  • sporządzanie raportów i analiz wewnętrznych pod kierunkiem głównego księgowego
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy
  • Oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów i rachunkowości lub w trakcie edukacji
  • 2 letniego doświadczenia w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu
  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • znajomości programu Excel, znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem
  • dobrej komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialności i umiejętności dotrzymywania ustalonych terminów
  • umiejętności pracy w zespole
  • inicjatywy zaangażowania i motywacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • Oferujemy :

  • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu Book of Lists 2018 / 2019
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych
  • Zgłoś tę pracę