PRACA
AIM Grupa
Otwock, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Szukamy sprzedawcy! Sklep sportowy 4F / Regatta Otwock ul. Karczewska 6, poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku SPRZEDAWCY! PRACA NA CAŁY ETAT! Jeśli jesteś osobą : Dyspozycyjną Niemającą problemów z nawiązywaniem kontaktów Lubisz pracę z ludźmi Dbasz o pozytywne relacje w pracy To właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu !!! Możemy Ci zaoferować : Pracę w centrum Otwocka Umowę na okres próbny z możliwością zatrudnienia na stałe Współpracę w sympatycznym i młodym zespole Zostaw CV ze zdjęciem w naszym sklepie lub wyślij na maila : Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

05.2016) informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest firma AIM Grupa Sp.ZO.O Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie : art.

6 ust. 1 lit. a zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

 • ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji lub do dnia odwołania zgody a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat.
 • Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające.

  Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku