Produkcja – poziom Mistrz!
KS Service sp. z o.o.
Kraków, Polska
15 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Mistrz Produkcji.

MISTRZU!

Posiadasz wykształcenie wyższe oraz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na kierowniczym stanowisku na produkcji, w tym w planowaniu i zarządzaniu pracą zespołu?

Znasz język angielski na poziomie B2 oraz możesz wykazać się praktyczną znajomością obsługi komputera ?

Jeśli tak wejdź z nami na kolejny poziom swojej kariery.

OBOWIĄZKI

Jako Mistrz będziesz zarządzał i organizował pracę podległego zespołu (20-40 osób), prowadził szkolenia stanowiskowe oraz wdrażał nowych pracowników w zakres obowiązków, a także nadzorował przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

Twoim zadaniem będzie również monitorowanie i raportowanie realizacji produkcji oraz optymalizacja strat i kosztów procesów produkcyjnych.

ZYSKUJESZ

Mistrzowskie kompetencje wymagają mistrzowskich warunków, dlatego dołączając do nas otrzymujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta.

Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy . Ponadto oferujemy bogaty koszyk profitów m.

in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, a na każdej ze zmian możesz skorzystać z bezpłatnego posiłku pracowniczego .

Zyskujesz również szansę dynamicznego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności.

DODATKOWE INFORMACJE

Dołącz do nas już teraz WYŚLIJ swoje CV i daj sobie szansę na rozwój!

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych