Serwisant drzwi automatycznych - technik serwisu
KSDA s.c.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma działająca na rynku od 2008 w branży drzwi automatycznych poszukuje pracownika na stanowisko : technik serwisu. Forma współpracy do ustalenia ( samozatrudnienie, umowa o pracę / umowa zlecenie).

Wykonywanie zleceń na terenie woj. małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego. Zakres obowiązków : - serwisowanie, montaż oraz konserwacja drzwi automatycznych - realizacja powierzonych zadań Wymagania : - wykształcenie techniczne - dobra organizacja pracy - prawo jazdy kat.

B - dyspozycyjność - znajomość automatyki drzwiowej będzie dodatkowym atutem Oferujemy : - możliwość zdobycia nowych umiejętności - stabilną i długotrwałą współpracę - atrakcyjny system premiowy Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o zgłoszenia na adres praca(małpa)ksda.pl lub za pośrednictwem lento. Zastrzegamy możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku