Produkcja - bez doświadczenia darmowe dojazdy / Żarów
WorkProfi
Świdnica, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia WorkProfi poszukuje Pracowników produkcji (różne stanowiska, różne działy) Miejsce pracy : Żarów; firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD Możliwe obowiązki : - obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy, - odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu.

Wymagania : - gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (w zależności od działu), - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (nie jest to warunek konieczny), - motywacja do pracy.

Oferujemy : - umowa o pracę, - praca na pełen etat + możliwość nadgodzin, - zarobki : 2350 2470 zł brutto + premie oraz dodatki (np.

za obecność w pracy, godziny nocne lub pracę w weekendy) - praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym, - zwrot za dojazd do pracy własnym transportem, - zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości : Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Śląskie, Międzyrzecze, Pastuchów, Mikoszów i inne.

Więcej informacji : +48 570 935 868 Prosimy o przesłanie CV na adres : w tytule : Praca produkcja Żarów Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku