Operator maszyn budowlanych
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
Czarna Woda, Rytel, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Informacje

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników (również z Ukrainy) na stanowisko :

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę
  • Mile widziani obywatele Ukrainy,
  • Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne.
  • Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy
  • Oferujemy

  • pracę na stałe
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety
  • Zgłoś tę pracę