Specjalista ds. Treści (Content Manager)
Kluu.pl
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

O Kluu.pl Kluu.pl to darmowa platforma online dająca możliwość zarabiania na polecaniu oryginalnych gadżetów i prezentów poprzez Facebook, WhatsApp, fora internetowe, własne strony internetowe czy blogi.

Użytkownicy nie potrzebują prowadzić działalności gospodarczej i mają możliwość osiągnięcia nieograniczonych dochodów, bez żadnych opłat.

Opis stanowiska Specjalista ds. Treści (Content Manager) odpowiedzialny jest za rozwijanie i zarządzanie treścią na stronach związanych z Kluu.

pl. Kluczowe zadania - Opracowywanie treści (artykułów, materiałów marketingowych, wpisów na blogach) - Zarządzanie treścią i kreacja nowych treści we współpracy ze Specjalistą ds.

Pozycjonowania (SEO) - Sporządzenie raportów z wykonanej pracy Wymagania - Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku - Pasja do tworzenia treści - Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań - Dobra organizacja czasu pracy - Komunikatywność - Wykształcenie wyższe Oferujemy - Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju - Kreatywną i przyjazną atmosferę - Możliwość pracy zdalnej online - Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny - Ubezpieczenie medyczne Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku