Ekspert w dziale kas
Carrefour Polska
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE : masz zmysł handlowy i zawsze patrzysz "okiem" klienta,działasz odpowiedzialnie i chętnie podejmujesz inicjatywę,świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,bardzo dobrze znasz pakiet MS Office.

TWOJE ZADANIA : zapewniasz komfort zakupów i obsługę klientów na wysokim poziomie,rzetelnie naliczasz i przyjmujesz należność za zakupiony towar,dbasz o ekspozycję towarów przy kasie,wspierasz menedżera działu,tworzysz przyjazną atmosferę.

MAMY DLA CIEBIE : samodzielne stanowisko,stabilne zatrudnienie : umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,szkolenia zawodowe i specjalistyczne,zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy : Kraków, Podgórska 34

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku