Księgowa z językiem obcym
Talentuno Technologies
Katowice
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowa z językiem obcym Katowice

Opis stanowiska

zależnie od wybranego działu) :

W dziale OtC : księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących

W dziale PtP : księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności

W dziale RtR : przygotowaniem sprawozdań finansowych / raportów okresowych; wykonywanie księgowań w księdze głównej, prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.

uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi; konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring należności / terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu sprzedaży / zakupów klienta
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy z krajów niemieckojęzycznych
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w finansach, preferowane w obszarze BPO / SSC
  • Bardzo dobra znajomosć języka angielskiego i / lub niemieckiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeteryjny
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, roczny bonus)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w tranzycjach
  • Program poleceń pracowniczych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w biurze
  • Zgłoś tę pracę