Doradca Serwisowy
Scania Polska S.A.
Piła, wielkopolskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Piła

Twój zakres obowiązków

  • aktywna promocja usług serwisowych;
  • terminowa realizacja zleceń warsztatowych;
  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;
  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;
  • sprzedaż części zamiennych;
  • stała współpraca z firmami ubezpieczeniowymi;
  • dbanie o należyty wizerunek serwisu.
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;
  • wykształcenie techniczne (min. średnie);
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C, D i E);
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu;
  • To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • ciekawy pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz nauki);
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne w Scania Academy
  • kartę sportową na preferencyjnych warunach
  • dodatek urlopowy
  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do studiów
  • dofinansowanie do posiłków
  • Scania Polska S.A.

    Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich.

    W Polsce sieć Scania tworzą : 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.