Praca SPAWACZ TIG w Niemczech! Wysoka stawka!
Polworks Poland sp. z.o.o
Lublin, PL
‎13 godz. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZ TIG gotowych do podjęcia pracy od zaraz na terenie Niemiec - okolice Oldenburga.

 • spawanie stoczniowe (podłogi do statków)- metoda TIG 141- wymagane aktualne certyfikaty, niewymagana znajomość języka niemieckiegoMile widziane : - znajomość języka niemieckiego- własne auto na wyjazd Oferujemy : - niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie- zorganizowany nocleg- atrakcyjne wynagrodzenie - wsparcie polskich koordynatorekZainteresowanych zapraszamy do kontaktu ! Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.
 • z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

  Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku