Programista w dziale serwisu MS SQL/.NET/Bazy danych
Team Quest
Warszawa
11 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : B2B / Kontrakt

Realizowane zadania :

  • współpraca z Klientem w rozwiązywaniu zgłoszeń serwisowych,
  • projektowanie i realizacja zgłoszonych modyfikacji systemu,
  • analiza i obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • współpraca z serwisem korporacyjnym.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (profil informatyczny),
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL,
  • znajomość środowiska MS Visual Studio .NET,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i zorientowanie na cele,
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności.
  • Firma oferuje :

  • udział w ciekawych projektach związaną z najnowszymi technologiami dla znanych firm,
  • profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
  • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
  • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.
  • Dodatkowe atuty :

  • bardzo mile widziana znajomość ASP.NET MVC oraz jQuery, JavaScript, CSS, XML.
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista MS SQL Praca programista .NET Praca developer MS SQL Praca developer .NET język angielski

    Visual Studio MS SQL .NET

    JavaScript jQuery CSS MVC XML

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych