Informatyk
Leopol Meble Polska
Śrem, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Leopol Meble Polska istnieje od 2007 roku i zatrudnia około 650 pracowników. Gwarantujemy pracę w prężnie działającym przedsiębiorstwie, w przyjaznej atmosferze, dając możliwości rozwoju zawodowego Leopol Meble Polska należy do Grupy POLIPOL, która jest wiodącym producentem mebli tapicerowanych w Europie.

W całym holdingu pracuje około 5000 osób projektując, produkując i sprzedając meble dla ludzi . Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : INFORMATYK Miejsce pracy : Mechlin (pow.

śremski) Pracując u Nas będziesz odpowiedzialny / a za : utrzymanie i monitorowanie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa, wsparcie użytkowników systemu informatycznego, wdrażanie nowych rozwiązań, tworzenie dokumentacji technicznej.

Szukamy osób, które : posiadają gruntowną wiedzę z zakresu administrowania systemami i sieciami, dobrze znają systemy operacyjne i aplikacje Microsoft, posiadają co najmniej podstawową wiedzę z zakresu wirtualizacji vmWare, potrafią komunikować się w j.

angielskim w sferze technicznej, są sumienne, cierpliwe, samodzielne, kreatywne i komunikatywne, posiadają umiejętność analitycznego myślenia, są dyspozycyjne i gotowe pracować w systemie zmianowym (I / II zmiana).

Mile widziane : umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych Cisco, znajomość Linuxa, podstawowe umiejętności pisania programowania (języki, skrypty).

Co oferujemy Naszym Pracownikom? stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie, bogaty pakiet socjalny, pracę w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze : ) Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres : Leopol Meble Polska Sp.

z o.o. Spółka komandytowa ul. Średzka 2 63-100 Zbrudzewo lub za pomocą przycisku aplikuj. Aplikuj Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku