LABORANT
EUROPANELS
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma EUROPANELS-producent płyt warstwowych - zatrudni osobę na stanowisko : LABORANT Miejsce pracy : Latkowo (gm. Inowrocław, woj.

 • kujawsko-pomorskie). Dla kandydatów spoza okolic Inowrocławia oferujemy zakwaterowanie na miejscu. Wymagania : wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub technologii chemicznej;
 • wiedza w zakresie wytwarzania i przetwórstwa polimerów (w tym poliuretanów); doświadczenie w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem;
 • umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi i aparaturą laboratoryjną; dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana);
 • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS; gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym; prawo jazdy kat.

  B. Oferujemy : atrakcyjne warunki pracy; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

  CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez kandydata zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres wskazany przez kandydata.

  Po tym okresie dane są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

  Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w tym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Europanels Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku