Suwnicowy
Synergy Platform
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko : Suwnicowy Miejsce pracy : Kraków Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie od 3550 zł brutto (wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i dodatki zmianowe), - oferujemy kartki na posiłki, - bogaty pakiet socjalny np.

wczasy pod gruszą , - dofinansowanie do karty multisport, - możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień, - grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania : - uprawnienia UDT do obsługi suwnic kat. IS, - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, - doświadczenie jako suwnicowy oraz hakowy.

Zakres obowiązków : - obsługa suwnicy, - prawidłowa realizacja zadań wynikająca z planów produkcyjno-ekonomicznych, - zgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, zabezpieczanie i konserwowanie powierzonych urządzeń i narzędzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych