Listonosz z samochodem
Poczta Polska SA
Gogolin, Opolskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko Listonosz z samochodem Miejsce pracy : Gogolin 306 / 2019 U nas zyskasz : zatrudnienie oraz umowę o pracę do 30.

12.2019 r. pensję zawsze na czas i premię miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Skontaktuj się z nami, jeśli : chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia, jesteś samodzielny / a i cenisz sobie swobodę działania, jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą sprawną fizycznie, posiadasz prawo jazdy kat.

B oraz własny samochód. Na Twój dzień pracy będzie się składać : przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Aplikuj

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku