Full Stack Developer
Mro Przemysław Mroczek
Toruń, Polska
1 d. temu

Stanowisko : Full Stack Developer

Wynagrodzenie : 16'000 -17'000 zł Brutto (UoP) / Netto (B2B)

Forma : UoP / B2B

Lokalizacja : 100% praca zdalna

Twój zakres obowiązków i odpowiedzialności :

  • Projektowanie i rozwijanie dostępnych, skalowalnych i testowalnych usług w chmurze,
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania wraz z pełną odpowiedzialnością na każdym etapie, od projektowania architektury, poprzez tworzenie kodu, testowanie wdrażanie i monitorowanie,
  • Odpowiedzialność za rozwój backendu i frontendu na platformach internetowych i mobilnych.
  • Idealny kandydat powinien posiadać :

  • Ponad 3 letnie doświadczenie w tworzeniu backendu przy użyciu frameworka Java / Spring
  • Doświadczenie we wdrażaniu RESTFUL API,
  • Doświadczenie z technologiami / frameworkami frontendowymi, takimi jak Angular / React, Node.JS.
  • Doświadczenie z relacyjną bazą danych i NoSQL,
  • Doświadczenie z potokiem CI / CD i metodologią Agile,
  • Płynny angielski,
  • Dużą zaletą będzie znajomość w architektury mikroserwisów, AWS, Docker, Kubernetes, Scala,
  • jeżeli to Ty, to śmiało przesyłaj CV.

    Nasz klient zapewnia swoim pracownikom :

  • Pracę w 100% zdalną
  • Możliwość rozwoju Twojej kariery i Siebie (plan rozwoju osobistego, dostęp do platform e-learningowych, dzielenie się wiedzą, szkolenia i programy rozwoju zawodowego, ciekawa ścieżka kariery w organizacji międzynarodowej),
  • Pakiet świadczeń pracowniczych : (dla UoP) ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna wraz z opieką stomatologiczną, karta MultiSport, Kafeteria MyBenefit, pakiet socjalny, program poleceń, plan emerytalny.
  • Zgłoś tę pracę