Kierowca Zawodowy C+E KRAJ Pruszcz Gdański
Citronex
Pruszcz Gdański, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników.

Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach : logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

W związku z dynamicznym rozwojem w firmie Citronex poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko : KIEROWCA ZAWODOWY C+E w transporcie krajowym Planowane zatrudnienie : sierpień Baza : Pruszcz Gdański możliwość sporadycznych wyjazdów do krajów nadbałtyckich ( Litwa, Łotwa) Jako pracodawca oferujemy : Średnie wynagrodzenie w wysokości 5.

000 zł netto ( na rękę ) co daje 7.000 zł brutto (ze składkami ZUS). Dodatki stażowe. Nowoczesny tabor - Scania R410 euro 6 i MAN TGX euro 6.

Pracę w pojedynczej obsadzie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Rodzaj transportu : chłodnia. Dodatkowo gwarantujemy : Pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy.

Profesjonalne zaplecze : warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne przez 24h. Możliwość pozostawienia prywatnego samochodu na całodobowo strzeżonym parkingu.

Odzież ochronna i dodatkowa dla każdego kierowcy. Indywidualne podejście do każdego kierowcy. Możliwość przeszkolenia z zakresu eco-drivingu.

Od osób aplikujących oczekujemy : Aktualnego prawa jazdy kat. C+E. Doświadczenia w jeździe na chłodniach będzie dodatkowym atutem.

Dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe. Zgodnie z wymogiem ustawy o transporcie dokumentu potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy.

Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o zamieszczenie i podpisanie dodatkowo zgody na przetwarzanie danych szczególnych kategorii w związku z koniecznością okazania dokumentu potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy, o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych danych szczególnych kategorii niezbędnych w procesie rekrutacyjnym na stanowisko kierowcy zawodowego w transporcie .

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 511468592.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku