Specjalista ds. Organizacji Konferencji i Bankietów
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Bolesławiec
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Organizacji Konferencji i Bankietów Bolesławiec

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - obiektu hotelowo - gastronomicznego - osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : okolice Bolesławca

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

  • planowanie, organizowanie, koordynowanie, a także nadzorowanie i rozliczanie całego procesu przebiegu realizacji konferencji, szkoleń, bankietów, imprez okolicznościowych itp.,
  • sporządzanie ofert i umów,
  • stała komunikacja i współpraca z innymi działami obiektu hotelowego,
  • analizowanie działań obiektów konkurencyjnych,
  • zapoznanie się z usługami oferowanymi przez Hotel,
  • tworzenie raportów i statystyk.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej / turystycznej,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji międzyludzkich,
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • znasz dobrze język niemiecki - mile widziane,
  • potrafisz obsługiwać komputer (MS Office, Internet).
  • Pracodawca oferuje :

  • stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • posiłek pracowniczy.
  • Zgłoś tę pracę