Starsza Analityczka/Starszy Analityk - Dział Doradztwa Transakcyjnego - Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji
EY (dawniej Ernst & Young)
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Starsza Analityczka / Starszy Analityk - Dział Doradztwa Transakcyjnego - Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji

Dział Doradztwa Transakcyjnego, Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji

Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji to doświadczeni specjaliści zajmujący się doradztwem w procesach strukturyzacji i pozyskania finansowania oraz procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Pomagamy naszym klientom budować wartość poprzez odpowiedni dobór źródeł finansowania, dostosowany do ich biznesu i realizowanych projektów inwestycyjnych.

Bierzemy udział w strukturyzacji finansowania, doborze źródeł finansowania i negocjacji jego warunków , aż do momentu wypłaty środków.

W zakresie restrukturyzacji, w zależności od sytuacji przedsiębiorstwa, dobieramy adekwatny zakres działań i narzędzi restrukturyzacji finansowej i operacyjnej, a także z wykorzystaniem dostępnych instrumentów prawnych.

Od kandydatów oczekujemy :

 • ukończonych studiów magisterskich (preferowane kierunki ekonomiczne),
 • doświadczenia min. 3 lata w obszarach doradztwa transakcyjnego,
 • zainteresowania tematyką corporate finance, w tym finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
 • zdolności analitycznych,
 • umiejętności obsługi xls, w tym mile widziane doświadczenia w zakresie modelowania finansowego,
 • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
 • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
 • dobrej znajomości języka angielskiego.
 • Oferujemy :

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Owoce w biurze

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku