Księgowy/Księgowa
TalentU
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Bieżące księgowanie dokumentó zgodnie z ustalonym planem kont Prowadzeni ewidencji środków trwałych (tabele amortyzacyjne) Księgowanie wyciągów bankowych oraz wprowadzenie przelewów Rozliczanie delegacji Księgowanie raportów kasowych Wystawianie faktur oraz faktur korygujących Przygotowywanie kalkulacj podatkowych (CIT) Przygotowywanie deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE wraz z rejestrem Przygotowywanie dokumentów do deklaracji Intrastat Przygotowywanie raportów do GUS Potwierdzenie sald należności z Kontrahentami (roczne) Czynny udział w zamknięciu miesiąca Czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych na koniec roku obrachunkowego Oferujemy : Umowę o pracę na pełny etat Zadaniowy tryb pracy w małym zespole i przyjaznej atmosferze Przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania w oparciu o posiadane umiejętności i doświadczenie Wsparcie na etapie wdrożenia w obowiązki, firmowe zwyczaje,cele Udział w szkoleniach wspierających rozwój kompetencji zawodowych Benefity : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i nnw, karta Multisport Wymagania : - wykształcenie wyższe - znajomość dwóch języków obcych na poziomie komunikatywnym Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV przez formularz Lento Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talentuno na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art.

6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż : 1) Administratorem moich danych osobowych jest Talentuno.

 • Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;3) Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres poczty elektronicznej Administratora ( podany w ogłoszeniu) ;
 • 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku