PRZYSZOWICE - MAGAZYNIER
NIDEN
Gierałtowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Niden poszukuje osób do podjęcia pracy w firmie, która specjalizuje się w dystrybucji produktów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej i klimatyzacji.

Stanowisko : Magazynier - operator wózka widłowego. Miejscowość : Gliwice Zadania : przyjmowanie dostaw, rozładunek towaru na magazynie, przygotowanie towaru do wysyłki, obsługa wózka widłowego, Wymagania : ukończone 18 lat, dyspozycyjność w systemie zmianowym, uprawienia UDT, Oferujemy : umowa o pracę, stawka podstawowa + premia, możliwość podjęcia pracy " od zaraz ", szkolenia, Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Team Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl. Niden to marka Niden Team Sp. z o.

o. z siedzibą we Wrocławiu nr rej APT 16013

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku