Konsultant telefoniczny - STOMATOLOGIA - praca ZDALNA!!
BARTEX
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Praca w firmie stomatologicznej Na rynku stomatologicznym działamy już od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów, jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego też współpracujemy z największymi hurtowniami stomatologicznymi oraz wieloma gabinetami w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko : Konsultant do telefonicznej obsługi klientów (gabinetów i aptek).

Praca zdalna (z domu) WYMAGANIA :

  • umiejętność sprzedaży telefonicznej
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • kultura osobista,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • stałe, dobre łącze z internetem OFERUJEMY :
  • stabilną pracę w dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie 10zł netto / godz.,
  • wszystkie weekendy wolne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • służbowy telefon,
  • szkolenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku OBOWIĄZKI :
  • sprzedaż preparatów stomatologicznych znanej i renomowanej firmy,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów.
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Bardzo prosimy o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych